Strona główna
 
 
STRONA GŁÓWNA
 
» Farmerskie
» Dla dzieci
» Dla dziewczyn
» Ubieranki
» Ekonomiczne
» Strategie
» Wojenne
» Gotowanie
» Akcja
» Logiczne
» Przygoda
» Obrona wieży
» Bilard
 
KONTAKT
REGULAMIN

Grają z nami:

Jack of all Tribes
Dodane:
2013-05-06
W Jack of all Tribes gracz zarządza pierwotnymi ludami. Główny bohater gry podczas przejażdżki kolejką górską cofa się w czasie i trafia do starożytnego plemienia. Musi wykorzystać zdobytą dzięki cywilizacji wiedzę, aby pomóc tubylcom.
Zadania gracza to wnoszenie budynków, zbieranie zasobów i, rzecz jasna, zdobywanie złota. Przy okazji trzeba dbać o potrzeby tubylców i odpierać ataki innych plemion. Podczas wykonywania nowych zadań oraz eksploracji pięknego i egzotycznego świata zbiera się przedmioty, które pomogą wrócić głównej postaci do teraźniejszości.

Podczas szalonej jazdy kolejką górską Jack przypadko został przeniesiony w czasie do przeszłości. Prymitywny lud zgodnie z legendą traktuje go jako tego, który przyniesie spokój i bezpieczeństwo. Z pomocą pięknej dziewczyny o imieniu Rainbow postanawia spełnić ich przepowiednię i staje na czele plemienia. Oprócz zarządzania ma jeszcze jeden ważny cel - musi odnaleźć potężne artefakty, dzięki którym powróci do domu. W zależności od poziomu Twoim zadaniem będzie spełnienie nawet kilku celów jednocześnie jak np. gromadzenie żywności, pokonanie wrogów, wybudowanie określonego budynku, badanie (i ewentualne wykorzystanie) przedmiotów pochodzących z przyszłości itp.
 
Join us on Facebook
 
>Flash-For-Fun
>Gry dla chłopców
>Zabawnegry
>Nasze gwiazdy
>Gry Farma
>gumbai.net
>Gry dla dziewczyny
>Gry farmerskie
Darmogranie
>Żółty śnieg
copyright 2010 © >piterasek.com