Strona główna
 
Witamy na stronie darmogranie.pl . Wchodząc na tą stronę akceptujesz wszystkie warunki naszej polityki prywatności i zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad. Jeżeli nie zgadzasz się z naszymi warunkami powinieneś opuścić stronę darmogranie.pl .

1. Prawa własności.
Strona darmogranie.pl oraz cała jej zawartość (znaki handlowe, grafika, rozwiązania sieciowe itp.) z wyjątkiem zamieszczonych tu gier są własnością firmy piterasek.com i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane lub w żaden sposób rozprowadzane bez zgody właścicieli. Wszelkie materiały opublikowane na stronie zabawnegry.pl są własnością ich autorów lub innych, prawowitych właścicieli i nie mogą być kopiowane, powielane, ani w żaden sposób rozprowadzane bez zgody prawowitych właścicieli.
2. Powiadamianie.
Wszyscy użytkownicy zgadzają sie na powiadamianie przez darmogranie.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej o nowościach i zmianach na stronie darmogranie.pl .
3. Koszty.
darmogranie.pl udostępnia swoją zawartość do grania i przeglądania nieodpłatnie, jakkolwiek niektóre elementy strony mogą wymagać darmowej rejestracji w celu weryfikacji wieku.
4. Zmiany warunków użytkowania.
Piterasek.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych warunków w każdej chwili. Aktualna wersja warunków będzie dostępna w tej części strony. Dalsze użytkowanie strony jest jednoznaczne z zaakceptowaniem nowych warunków.

 
Join us on Facebook
 
 
 
Join us on Facebook
 
>Flash-For-Fun
>Gry dla chłopców
>Zabawnegry
>Nasze gwiazdy
>Gry Farma
>gumbai.net
>Gry dla dziewczyny
>Gry farmerskie
Darmogranie
>Żółty śnieg
copyright 2019 © >piterasek.com