Strona główna

Slizing Hot Deluxe-starszy brat шипящей gorącej legendarnej gry. Moglibyśmy powiedzieć, że nawet wersja Deluxe nie więcej niż prejos. Slizing Hot Deluxe jest jedną z najbardziej znanych gier online na świecie, i jest obecny w więcej niż jednym kasynie. Online-opcja dostępna jest również na urządzeniach mobilnych, więc możemy grać w dowolnym miejscu i czasie. Spróbuj najlepsze bonusy dla większości operatorów.

 

Jak wygląda ta gra online pacanele

 

Na pierwszy rzut oka możemy zrozumieć, że wersja Deluxe pokazuje poprawy na graficznym poziomie. Symbole owoców są rysowane bardziej atrakcyjny sposób, a efekty płyną bardziej płynnie. Wśród bohaterów znajdziemy melony, śliwki, cytryny, wiśni lub pomarańcze. Co to jest najszczęśliwsze owoce? Melony i winogrona. Chcesz jak najczęściej otrzymywać z nimi zysk, aby zwiększyć swoje zyski. W górnej części wygranych w tej grze, jednak jest siódemki. Siódemki to ci, którzy może przynieść wygraną 1000x. złapać 5 siódemek na linii wypłat,i u ciebie będą świąteczne motywy!

Gra jest bardzo prosta i nie ma zbyt wiele elementów animacji. Także nie ma rundzie. Jednak znajdujemy symbol scatter, przedstawiony gwiazdą. Gwiazdka nie jest własnym symbolem rozproszenia, tak jak ona nie uruchamia rundę bonusową. Niemniej jednak, jest to bardzo przydatne, ponieważ on płaci, gdy pojawia się co najmniej 3 razy na ekranie, w dowolnym położeniu.

Wygrane w tej grze docierają do bardzo atrakcyjnego poziomu. Gniazdo ma wypłatę ponad 95% i 5 linii wygranych. Zwycięskie linie-to pozycje, w których symbole muszą się pojawić, aby otrzymać wygraną. Parametr ten, RTP (Return to Player rate), jest jednym z najważniejszych aspektów, o których należy pamiętać przy wyborze gry online.

 

Dlaczego kochamy slizing hot Deluxe

 

Slizing Hot Deluxe-klasyczna gra wcale nie jest trudna na poziomie graficznym lub strukturze. Jednak jego urok polega właśnie na tym. Gra wygląda tak samo, jak jeden z salonów gier okolicy i działa w bardzo prosty sposób. W gnieździe nie ma elementów, które odwracają oczy i skupiają się na klasycznej strukturze hazardu. Jest to zabawa, jednak zobaczyć, jak owoce żonglować od siebie na ekranie. Przy tym stopa wypłaty ponad 95% dodaje bardzo atrakcyjną stawkę.

Nie trzeba być specjalistą, by wiedzieć, że gra może być zabawne, zwłaszcza, gdy stawka sama w sobie. Wiele kasyn online w Rumunii obserwują tę grę ze swojej oferty. slizing hot online to doskonała opcja starej gry. Możesz grać w  Unibet, Maxbet, a także w innych licencjonowanych kasyn w Krajowym stole w biurze.

Zagraj w Slizing Hot Deluxe i odkryj klasyczną wszechświat Gaminator!

 
Join us on Facebook